';

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Święto ludzi dobrej woli, święto pomagania, święto solidarności, święto ratowania. Nie mogło być inaczej – byliśmy tam i my. Kwestowaliśmy na Bemowie w Warszawie, tam nasi RATOWNICY, którzy są członkami Moto Auto Klubu, pokazywali Wam jak udzielać pierwszej pomocy z zachowaniem swojego bezpieczeństwa. Byliśmy też w Głównym Sztabie WOŚP na pl. Teatralnym w Warszawie – tu nasze Dzieciaki pokazywały jak ratować i wiecie co, jesteśmy z nich bardzo DUMNI – bo wiedza i umiejętności na 6 z plusem.
Wzięliśmy też udział w licytacji w sztabie WOŚP w Nowej Wsi (gm. Michałowice). Wystawiliśmy na licytację spotkanie kajakowe dla dwóch osób oraz sesje fotograficzną w plenerze. DZIĘKUJEMY TYM, KTÓRZY licytowali te nasze fanty.

mjarminski